0242 966 44 69
Para Birimi Seçimi

Yatak Baza Modelleri

Evleri daha kullanışlı hale getiren, temel ihtiyaçların başında gelen baza, yatak ve dolap ürünlerini kategorimizde tek tek bir araya getirerek seçiminizi kolaylaştırmak adına filtreledik. Çok amaçlı dolap modelleri ile evler daha düzenli daha hoş ve fonksiyonel hale geliyor. Öncelikli olarak sitemizde sergilenen dolap modelleri kategorisini ele almakla başlayalım. Odasında büyük yatak odası gardolapları için yer olmayan ya da farklı bir oda da dolap kullanımı ile fazla eşyaları için yeni bir düzenleme getirmeye çalışanlar için ideal olan dolap modülü kategorimiz yalnızca ihtiyacınız doğrultusunda ve yatak odası takımı sipariş vermenize gerek kalmaksızın dileğiniz ebat ve özelliklerdeki onlarca dolap modelini beğeninize sunuyor. Evinizdeki oda ve alanlardan en iyi şekilde yararlanmak için çok amaçlı ve iç kapasitesi yüksek dolap modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Kategorimizde bağımsız ve farklı ölçülerde bulunan dolap modellerinin dışında yatak odası takımlarına ait konsept dolap tasarımlarına da yer verdik. Yazımızda daha önceden belirttiğimiz gibi takım için gereken yeriniz mevcut değil ise ya da farklı bir alanda gardolap ürünü için ayırabileceğiniz bir alan varsa özel yatak odası takımı tasarımlarından birini seçerek ayrı olarak sipariş verebilirsiniz.

Yatak odası için yataklar

Küçük evlerde eşyaların sığmaması sorunu çok yaşanır bu soruna en derli toplu çözüm çok amaçlı bir dolap ya da baza modelidir. Bazen eşyalarımızı sezonlara ayırır ve eğer mevsimi değilse ya da o dönem için kullanıma açık değil ise rafa kaldırmayı planlarız. Tek dolaba sahip olanlar için bu çözüm eşyaları hurca koyarak kaldırmaktan geçer ancak diğer eşyalarımızın bulunduğu tek bir dolaba sığmayacağından dolapların dışında ve üzerinde çirkin görüntü oluşturan eşya kalabalığına sebebiyet vermiş oluruz. Bu sebeplerle yola çıkarak mevsimlik olarak ayırdığımız ya da alanımıza sığmayan eşyaları çift kişilik ya da tek kişilik karyola yerine bazaların iç haznelerine yerleştirerek kullanabiliriz. Özellikle kış aylarında tercih ettiğimiz ve bir evin olmazsa olmazı olan yatak, battaniye gibi ev tekstili ürünlerini depolamak için harika bir yardımcıdır bazalar. Hemen hemen, her evin ihtiyacı olan ve her evde bulunan baza ürünleri için çelik konstrüksiyonlu olan modelleri tercih edebilirsiniz eğer çok fazla ürününüz varsa ve ürünün kapasitesini sonuna kadar kullanmayı düşünüyorsanız çelik konstrüksiyonlu baza modelleri tam size göre demektir. Daha önceden de bahsettiğimiz üzere mevsimlik olarak ayırdığınız ve kaldıracağınız ürünleri bazalarınız da saklayacaksanız hava kanalları olan bir baza modeli tercih etmeniz gerekecektir. Ürünün her iki yanında bulunan hava kapsülü alanları rutubeti ve kötü kokuyu engelleyerek eşyalarınızı nemsiz ve kokusuz bir ortamda muhafaza etmeniz için gereken şartları hazırlıyor.

Yatak odalarına bazalar

Hem çelik konstrüksiyon özelliği olan hem de hava kapsülü bulunan baza modelleri için kategorimizi ve teknik detaylarımızı inceleyebilirsiniz. Bir çok yatak odası modelinde özellikle klasik ve avangarde ürünlerde tasarıma uyması ve yakışması için lükens ayaklı karyola kullanılıyor ve takımın baza işlevi bulunmuyor. Bu soruna çözüm sunmak ve talepleri karşılamak adına ekip olarak yeni bir özellik getirdik, seçmiş olduğunuzun takımın karyola tasarımından daha küçük ölçülerde ve içeriğine rahatça uyacak şekilde baza tercih edebilmektesiniz artık. Bunun dışında bir çok indirimli ve modern yatak odası modelinde karyolalar kendinden bazalı olarak üretilmektedir ve emniyet kilitli yani amortisörlüdür. Her evin ihtiyacı olan ürünlerden biride yataklardır. Günlük uyku ihtiyacımız 6-8 saat arasında değişmektedir ve en çok vakit geçirdiğimiz alan yataklarımız dır. Bilimsel çalışmalar da baz alınarak kaliteli bir uyku için gereken tüm ihtiyaçları karşılayan özelliklere sahip yatak modellerini sizler için alışveriş sitemizde derledik. Full ortopedik özellikli ve hava kapsülü bulunan kumaşı nefes alan yüzeye sahip yatak modelleri Günay Mobilya’da. Aloe vera ve bambu gibi çeşitli özel malzemelere sahip ve yaylarının on yıl garanti kapsamına girdiği yatak modellerine sahip olmak, online sitemiz aracılığı ile bir tık uzağınızda.

 


  Filtrele
Toplam 0 Ürün
  Ürün Bulunamadı
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.