0242 966 44 69
Para Birimi Seçimi

Faaliyetlerine 1960’lı yılların başında Antalya’nın Elmalı ilçesinde mobilya imalatıyla başlayan firmamız, zaman içerisinde perakende mobilya ve beyaz eşya satışlarına başlamıştır. Her zaman yüksek kalite ve en uygun fiyat politikasıyla, öncelikli olarak müşteri memnuniyeti ilkemiz neticesinde 1993’te Antalya Eski Sanayi Mobilyacılar Sitesindeki halihazırda merkez mağazamız olarak faaliyetine devam edcn mobilya showroom mağazamız açılmıştır.

Zamanın trendlerini ve yenilikleri her zaman takip eden firmamız zaman içerisinde koltuk takımı imalatı, yatak odası, yemek odası ve genç odası imalathanelerini kurmuştur.

Gençlerin hayal ettiği odaları tasarlamak, en uygun fiyat ve yüksek kaliteyle gençleri buluşturmak amacıyla 2017 yılında Eski Sanayi Mobilyacılar Sitesindeki ikinci şubemizi açarak yepyeni trendlerde genç odası satışlarımıza devam etmekteyiz.

Gelişen teknoloji ve müşteri istekleri doğrultusunda sosyal platformlarda aktif olan firmamız, İnstagram ve Facebook hesapları üzerinden müşterilerine ürünlerini tanıtmakta ve tüm Türkiye’ye satış yapmaktadır. www.gunaymobilya.com.tr adresi üzerinden de müşterilerimiz ürünlerimizi incelemekte ve sipariş edebilmektedir.

60 yıllık geçmişimiz ve yılların getirdiği mesleki tecrübemizle her zaman müşteri memnuniyetini öncelik olarak gören firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çaba göstermektedir.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Memnuniyetiniz, gururumuzdur.

 

GÜNAY MOBİLYA VE MEF. SAN. İMA. İNŞ. TİC. LTD. ŞTİ.

 


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.