0242 966 44 69
Para Birimi Seçimi

Değerli müşterilerimiz,

Günay Mobilya Antalya olarak her zaman en yüksek kaliteyi, en uygun fiyata sizlerle buluşturmak politikasıyla 60 yıl evvel çıktığımız bu yolculukta, gelişen teknoloji ve çağın gereklerine uyarak sizlere olan hizmet ağımızı internet ortamına da www.gunaymobilya.com.tr adresi ve sosyal medya hesaplarımızla taşımış bulunmaktayız. 

Siz değerli müşterilerimiz mağazamıza gelerek ürünlerinizi seçip alışveriş yapabildiğiniz gibi, satış danışmanlarımızla online görüşme aracılığıyla da alışveriş yapabilmektesiniz. www.gunaymobilya.com.tr adresi ve sosyal medya hesaplarımızdan beğendiğiniz modellerimizi telefon aracılığıyla online görüşme ile canlı olarak görerek siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ürün siparişlerinizi mağazamızı 0 (242) 334 83 73 numarası üzerinden arayarak vermenizi rica ederiz.

Web sitemiz üzerinden verilen siparişlerde, siz değerli müşterilerimiz mağazamız tarafından aranarak teyit alınır. Onaylamanız durumunda siparişleriniz yürürlüğe girecektir.


TESLİMAT KOŞULLARI;

• Mağazamızdan ve online görüşme aracılığıyla yapacağınız alışverişlerde Antalya merkez ilçelere teslimat ve kurulum ücretsizdir. Belirli ürünlerde yapılan mağaza teslim kampanyaları vb. gibi durumlarda kurulum ve montaj yapılmamaktadır. Teslimat ve kurulum için satış danışmanlarımız tarafından bilgilendirileceksiniz. 

• Antalya'nın diğer ilçeleri ve diğer şehirler hakkında teslimat ve montaj için mağazamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.


E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.